CO2 jako źródło naturalnego i neutralnego czynnika chłodniczego, który można wykorzystywać w wielu gałęziach przemysłu i życia codziennego.

Nasze rozwiązania spełnia wymogi ZERO WASTE opisane przez Zero Waste International Alliance (https://zwia.org/zero-waste-definition/)

BEZ PRĄDU

Pingwin

Jedno urządzenie kilka korzyści

Kanały sprzedaży detalicznej

W niemal każdym punkcie sprzedaży znajduje się lodówka, która pracując 24 godziny na dobę zużywa energię elektryczną by utrzymywać w niskiej temperaturze napoje, które tego nie wymagają. Wyłącznie dla naszej wygody.

Technologia E-ICE i „Schładzania na żądanie” pozwoli je wyłączyć, a zaoszczędzoną energię, pieniądze i miejsce przeznaczyć na kompletnie inne cele.

Out of Home Media / Meble uliczne

Wyobraź sobie siebie w upalny sierpniowy dzień w centrum betonowego miasta. Żar leje się z nieba, a nagrzane ulice sprawiają, że upał jest nie do zniesienia.

Z pomocą przyjdzie Ci „kolorowy pingwin”. Wolnostojąca wersja technologii E-ICE, która w szybki, bezpieczny i neutralny dla środowiska sposób schłodzi dla Ciebie dowolny napój.

Pingwin TRL6

Pingwin to niezależne urządzenie schładzające dowolny napój w dowolnym opakowaniu w ciągu kilkunastu, kilkudziesięciu sekund.

Urządzenie wykorzystuje do procesu schładzania fizyczne właściwości dwutlenku węgla.

Urządzenie NIE PRODUKUJE dwutlenku węgla, a proces chłodzenie nie wykorzystuje energii elektrycznej, którą używamy jedynie do sterowania urządzeniem.

Na życzenie urządzenie może zostać zabudowane np. w ladzie sprzedażowej lub na jachcie.